Ņemot vērā situāciju valstī un lai nodrošinātu darbinieku un klientu drošību, FILTER Latvia ievieš drošības pasākumus infekcijas izplatības ierobežošanai. Pats galvenais – iespēju robežās esam samazinājuši tiešus kontaktus ar citiem cilvēkiem.

• Sanāksmes/sapulces biroja telpās uz laiku tiek pārtrauktas. Vairums biroja darbinieki veic darbu attālināti, strādājot no mājām. Visi darbinieki joprojām ir pieejami un sasniedzami pa tālruni un e-pastu! Drošības nolūkos darbiniekiem, kuri atgriezušies no ārzemju komandējumiem un atvaļinājumiem, ir noteikta mājas karantīna uz 14 dienām. Pagaidām neviens no FILTER Latvia darbiniekiem nav bijis inficēts.
FILTER Latvia noliktavā joprojām ir pieejams liels rezerves daļu un komponentu krājums. Lai iegūtu papildinformāciju par konkrētu iekārtu, komponentu, rezerves daļu pieejamību, sazinieties ar mūsu pārdošanas speciālistiem.
Servisa komanda turpina klientu apkalpošanu. Inženieri un tehniķi turpinās veikt kvalitatīvas servisa apkopes un remontdarbus. Nepieciešamības gadījumos klienti tiks konsultēti un instruēti pa tālruni.
Visa ienākošo un izejošo preču kustība FILTER Latvia noliktavā Rīgā, Ulbrokas ielā 23, notiek kā parasti no pirmdienas līdz piektdienai plkst, 8:00-17:00. Cenšoties samazināt un ierobežot tiešus kontaktus ar cilvēkiem, lūdzu, informējiet par savu ierašanos pa tālruni 26336116, lai mēs varētu savlaicīgi izpildīt jūsu pasūtījumu. Cilvēkiem ar gripas simptomiem ir AIZLIEGTS apmeklēt noliktavu.
Preču piegāde no piegādātājiem norisināsies bez ievērojamas kavēšanās. Daudzi mūsu piegādātāji garantē, ka ražošana un piegāde tiks turpināta. Ja piegādes aizkavēšanās notiek, mēs par to nekavējoties ziņosim klientam.

Mēs joprojām esam sveiki un veseli. Ceram uz drīzu uzņēmuma ikdienas darbības normalizēšanos.