FILTER ir nepieciešami kompetenti, radoši un mērķtiecīgi darbinieki, kas veicina gan pašu, gan uzņēmuma izaugsmi.

FILTER uzņēmuma lielākā vērtība ir tā darbinieki. Mēs savā komandā labprāt uzņemam mērķtiecīgus, radošus un atbildīgus ekspertus, kas spēj veiksmīgi darboties komandā, ātri apgūt jaunas zināšanas un metodes, kā arī patstāvīgi rast labākos risinājumus savā darbā. FILTER piedāvā stabilu darbavietu, izaugsmi, konkurētspējīgu atalgojumu un iespēju regulāri pilnveidot savas zināšanas.

Īpaši gaidīsim pieteikumus servisa kolektīvam, kur darbs galvenokārt saistīts ar tvaika, apkures, gāzes un škeldas katlu māju apkalpošanu un remontiem.

Ja esi darba meklējumos un redzi savu nākotni FILTER uzņēmumā, tad piesakies, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli elektroniski uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Prakses iespējas

FILTER piedāvā prakses vietas topošajiem speciālistiem – studentiem, kuri ir zinoši, mērķtiecīgi un vēlas pierādīt sevi dinamiskā vidē.

Sūti savu CV un pieteikuma vēstuli elektroniski uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Varbūt tieši Tev būs iespēja praktizēties un, iespējams, arī uzsākt savu karjeru FILTER uzņēmumā!

 
Tavi sniegtie personas dati (CV, pieteikuma vēstule) tiks glabāti un apstrādāti SIA “FILTER Latvia” (reģistrācijas Nr.50003186431, juridiskā adrese: Ulbrokas iela 23, Rīga, LV-1021, turpmāk tekstā - Pārzinis) Personāla datu bāzē sešus mēnešus pēc to iesniegšanas, ar mērķi tos izmantot Pārziņa izsludinātajām vakancēm. Ja Tu nevēlies, lai Tavi personas dati (CV, pieteikuma vēstule), tiktu izmantoti citām Pārziņa izsludinātajām vakancēm, kas Tev būtu aktuālas un saistošas, lūdzam par to norādīt pieteikuma vēstulē.