FILTER uzņēmumiem laika gaitā ir izveidojusies ilgstoša un veiksmīga sadarbība ar pasaules vadošajiem enerģētikas un ūdens iekārtu ražotājiem, kā rezultātā FILTER ir kļuvis par šo ražotāju produktu un iekārtu pārdošanas un servisa pilnvarotu pārstāvi. Savos risinājumos izmantojam tikai pārbaudītas un uzticamu ražotāju iekārtas.

FILTER piedāvā risinājumus enerģētikas, ūdens attīrīšanas un rūpnieciskās automatizācijas jomās, uzstāda un apkalpo iekārtas katlu mājām, koģenerācijas un ūdens attīrīšanas stacijām: tvaika katli, ūdens sildīšanas katli, termoeļlas katli, degļi, ūdens attīrīšanas iekārtas, vārsti, sūkņi, automatizācijas komponenti, laboratorijas iekārtas, ķimikālijas ūdens attīrīšanai. Piedāvājam arī rezerves daļas un palīgaprīkojumu iepriekš minētajām iekārtām.

Katla maja
Tagad noteikt produkta koncentrāciju kļūst vēl ērtāk un vienkāršāk.
Vēlamies Jūs informēt, ka sākam piedāvāt analizatorus no pasaulslavenās firmas MASELLI, Itālijā.

Mēs piedāvājam plašu sūkņu klāstu pielietojumam dažādās nozarēs, piemēram, ķīmiskajā un naftas rūpniecībā, pārtikas rūpniecībā, ūdens attīrīšanas un padeves stacijās, notekūdeņu apstrādes stacijās, siltummezglos u.c. Sertificēti un pieredzējuši inženieri labprāt Jūs uzklausīs un sniegs konsultācijas ikvienā jautājumā, kas saistīts ar sūkņu izmantošanu rūpnieciskajos procesos.

Laboratoriju mēriekārtas nodrošina precīzus un drošus rezultātus, kas atbilst starptautisko standartu prasībām.

Plašā klāstā pieejami augstākās kvalitātes tvaika un kondensāta vārsti, siltumapgādes un ūdens armatūra, elektromagnētiskie un pneimatiskie vārsti.

Atbilstoši klienta prasībām FILTER komanda piemeklēs tieši vispiemērotākos automātikas elementus un komponentes. Nepieciešamības gadījumā veicam iekārtu un sistēmu palaišanu un ieregulēšanu, kā arī personāla instruktāžu un apmācību.
FILTER sadarbojas ar Eiropas un pasaules vadošiem ražotājiem, tādēļ piedāvātā produkcija ir augstas kvalitātes un ar maksimāli ērtu darbināšanu un apkopi.
Piedāvājam produkciju praktiski jebkurai sfērai un automatizācijas līmenim.

Iekārtas ūdens kvalitātes pārbaudei un monitoringam laboratorijām un tehnoloģiskajiem procesiem.
Kompleksi risinājumi dzeramā un tehnoloģiskā ūdens kvalitātes kontrolei. Procesu mērījumu tehnoloģijas, visu nozīmīgāko parametru monitorings un tehnoloģiskā procesa stabilitāte. 

FILTER ir nozares līderis Latvijā ūdens sagatavošanas projektu risinājumu jomā. FILTER projektē un būvē ūdens attīrīšanas stacijas. Pārdodam arī plašu ūdens attīrīšanas iekārtu klāstu.  20 darbības gadu laikā iegūtā unikālā pieredze ļauj ieteikt mūsu klientiem labākos un ekonomiski izdevīgākos tehnoloģiskos un ekspluatācijas risinājumus.

FILTER piedāvā augstas kvalitātes siltummaiņus no īpaši izvēlētiem ražotājiem. Mūsu pieredze un tehniskās zināšanas nodrošina augstāko efektivitāti katrā konkrētā siltumapmaiņas projekta risinājumā.
Lūdzam sazināties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju.