Ja esošais tvaika ģenerators ir sabojājies vai ir nepieciešamība pēc papildus tvaika jaudas ražošanas procesā, FILTER piedāvā pārvietojamu tvaika ģeneratora moduli periodam, kamēr esošais ģenerators tiek labots vai mainīts.
Tiklīdz ir sagatavoti visi nepieciešamie pievienojumi, tvaika ģenerators ir gatavs tvaika ražošanai uz pilnu jaudu 5-10 minūšu laikā. Ir pieejama arī konteinertipa katlu māja ar apkures katlu, kas  ir ērts risinājums periodam, kad esošā apkures sistēma tiek labota vai mainīta.

Šobrīd FILTER ir pieejami izīrēšanai 4 pārvietojamas konteinertipa katlu mājas ar dažādām jaudām perfektā darba stāvoklī. Visi konteineru moduļi ir aprīkoti ar trauksmes centrāli un ir pilnīgi automatizēti. Īres perioda laikā FILTER nodrošina servisu 24h/7.

Konteinertipa katlu māja RC1 ir aprīkota ar Clayton tvaika ģeneratoru (tvaika ražība 938 kg/h), aprīkots ar dīzeļdegvielas degli, ūdens sagatavošanas sistēmu un dīzeļdegvielas tvertni.

Konteinertipa katlu māja RC3 ir paredzēta apkurei  un ir aprīkota ar  600 kW katlu ar dīzeļdegvielas degli, ūdens sagatavošanas sistēmu un dīzeļdegvielas tvertni.

Konteinertipa katlu māja - Steam Box 2 - ir aprīkota ar 1815 kW Clayton tvaika ģeneratoru (tvaika ražība 2897 kg/h) ar dīzeļdegvielas/ gāzes degli, ūdens sagatavošanas sistēmu un dīzeļdegvielas tvertni.

Konteinertipa katlu māja - Steam Box 3 - ir aprīkota ar 1226 kW Clayton tvaika ģeneratoru (tvaika ražība 1957 kg/h) ar dīzeļdegvielas/ gāzes degli, ūdens sagatavošanas sistēmu un dīzeļdegvielas tvertni.

Lūdzam sazināties ar FILTER par detalizētākiem izīrēšanas nosacījumiem: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

steam box